America 2

Programma voor seizoen 2021-2022

WANNEERTIJDTHUISUITUITSLAG
Oefen
29-08-202112:00Blerick 2America 1/23 – 4
31-08-’2119:30America 1/2Baarlo 31 – 2
Competitie5e Klasse 14
26-09-’2110:00America 2Volharding 44 – 1
03-10-’2110:00SV United 3America 23 – 1
10-10-’2110:30America 2SVOC’01 21 – 3
17-10-’2110:30SV Oostrum 3America 22 – 11
24-10-’2110:30America 2Stormvogels’28 23 – 0
31-10-’21VRIJ
07-11-’2111:30EWC’46 2America 20 – 0
14-11-’21Beker/inhaal
21-11-’21Vrij
28-11-’2110:30America 2Ysselsteyn 3Afgelast
05-12-’2109:30Wittenhorst 4America 23 – 3
12-12-’2110:30America 2SSS’18 4Afgelast
19-12-’21Beker/inhaal
WINTERSTOP
23-01-’22Beker/inhaal
30-01-’2213:00Leunen 3America 24 – 0
06-02-’2210:30America 2SV United 2Afgelast
13-02-’2211:30SVOC’01 2America 23 – 0
20-02-’2210:30America 2SV Oostrum 3Afgelast
27-02-’22CARNAVAL
06-03-’2210:30America 2Ysselsteyn 30 – 5
13-03-’2212:00Volharding 4America 25 – 0
24-03-’2220:00America 2Leunen 32 – 1
27-03-’2210:00America 2EWC’46 26 – 1
03-04-’2209:45SSS’18 4America 21 – 3
10-04-’2211:30Ysselsteyn 3America 21 – 1
17-04-’22Beker/inhaal
24-04-’22Vrij
01-05-’2210:30America 2SV United 24 – 1
08-05-’22
15-05-’2212:00Stormvogels’28 2America 22 – 2
22-05-’2210:30America 2Wittenhorst 40 – 3
29-05-’2210:30America 2SSS’18 40 – 3
06-06-’2210:30America 2SV Oostrum 33 – 2

Kijk voor het complete programma, standen en uitslagen op: www.voetbal.nl (inloggen vereist).

Shirtsponsors America 2

Minten AssurantiënCafé Boëms Jeu
Staf
Etienne Klerkx (trainer)
Luuk Swinkels (keeperstrainer)
Vacant (leider)
Spelers selectie
Bas Janssen
Bram Hermans
Chiem Jacobs
Clint Raedts
Davey Rasing
Dido Janssen
Geert Philipsen
Guus Sonnemans
Jaimy Koek
Jasper Kleuskens
Jelle Houben
Jens Kleuskens
Jeroen Geuijen
Jesper Huijs
Joey Derix
Joris Janssen
Koen Houben
Koen Seweuster
Luuk van Herpen
Nick Geurts
Nick Janssen
Ralf van Herpen
Sil vd Homberg
Sjoerd Wijnhoven
Sven Houben
Tim Janssen
Wilbert Daniëls
Willem Derks
Yoeri Klerkx
Trainingsdagen/tijden
Dinsdag: 19:30 – 21:00
Vrijdag: 19:30 – 21:00
facebook1