America VR1

Programma voor seizoen 2021-2022

WANNEERTIJDTHUISUITUITSLAG
BekerGroep 3 – 19
05-09-’2110:00ZSV VR3America VR11 – 4
12-09-’2109:45Sparta’18/Melderslo VR2America VR1 (oefenw.)16 – 0
19-09-’2010:30America VR1Koningslust VR10 – 12
Competitie6e Klasse 06
26-09-’2110:30America VR1HRC’27 VR10 – 2
03-10-’2109:45Volharding VR2America VR16 – 1
10-10-’2110:00America VR1Melderslo VR11 – 5
17-10-’2110:00ST MDOC VR2America VR15 – 0
24-10-’21Beker/inhaal
31-10-’2110:00America VR1Holthees-Smakrt VR13 – 4
07-11-’2110:00Vrij
14-11-’2110:00Olympia’18 VR2America 16 – 0
21-11-’2110:30America VR1SV United VR10 – 4
28-11-’2111:00BVV’27 VR1America VR11 – 1
05-12-’2110:30America VR1Hegelsom VR1Afgelast
12-12-’2111:00Montagnards VR1America VR14 – 2
19-12-’21Beker/inhaal
WINTERSTOP
23-01-’22Beker/inhaal
30-01-’2211:30SV Oostrum VR1America VR14 – 0
06-02-’2210:00America VR1ST MDOC VR2Afgelast
13-02-’2209:30Melderslo VR1America VR14 – 1
20-02-’2210:30America VR1Volharding VR2Afgelast
27-02-’22CARNAVAL
06-03-’22Beker/inhaal
13-03-’2210:00Holthees-Smakt VR1America VR14 – 2
20-03-’2210:00America VR1SV Oostrum VR12 – 1
31-03-’2220:00America VR1BVV’27 VR11 – 2
03-04-’2212:00SV United VR1America VR14 – 0
10-04-’2210:30America VR1Olympia’18 VR21 – 7
17-04-’22Beker/inhaal
24-04-’2211:00HRC’27 VR1America VR1Afgelast
01-05-’2210:00America VR1Hegelsom VR11 – 3
08-05-’2210:30America VR1ST MDOC VR20 – 4
11-05-’2220:00Hegelsom VR1America VR12 – 0
15-05-’2211:30America VR1Montagnards VR11 – 2
31-05-’2219:30HRC’27 VR1America VR1

Kijk voor het complete programma, standen en uitslagen op: www.voetbal.nl (inloggen vereist).

Shirtsponsor Dames 1

JohnDeere Logo

Sponsor tassen en inloopshirts

 Staf
Geert Mulders (trainer/coach)
Luuk Swinkels (keeperstrainer)
Renee Haegens (Leidster)
Robin Claessens (Leidster)
Ger Wijnands (grensrechter)
Speelsters
Aniek Janssen
Annet Twaalfhoven
Caro Beelen
Celine Hesen
Ellen van Heijster-Wilms
Ellis Draak
Ilse van den Homberg
Jetske Rasing
Joke Janssen
Kristy Kellenaers
Laura Smedts
Lizzy Aerts
Lynn Houwen
Lynn Schurink
Michelle Hermans
Milou Timmermans
Moniek van der Sterren
Nikki Tilleman
Puck Versteegen
Sanne van der Sterren
Tessa Jenniskens
Veerle Nelissen
Yvon van Duuren
Trainingsdag/tijd Vrouwen
Dinsdag: 19.45u – 21.15u
Donderdag: 19.45u – 21.15u