America 1

Oude foto seizoen 2018-2019
Oude foto seizoen 2018-2019

Programma voor seizoen 2019-2020

WANNEERTIJDTHUISUITUITSLAG
Oefen
11-08-’1912:00America 1SVOC’01 13 – 1
18-08-’1913:00VVV’03 1America 15 – 6
25-08-’1912:00America 1Kronenberg 12 – 3
30-08-’19va. 19:00Meterik 1America 12 – 2
BekerGroep 1 – 28
01-09-’1914:30Kronenberg 1America 11 – 2
08-09-’1914:30America 1Sparta’18 11 – 1
15-09-’1914:30Koningslust 1America 11 – 1
Competitie4e klasse G
22-09-’1914:30EWC’46 1America 11 – 1
29-09-’1914:30America 1SV Oostrum 11 – 3
06-10-’1914:30SV United 1America 14 – 1
13-10-’1914:30America 1Hegelsom 10 – 2
20-10-’1914:30Heijen 1America 16 – 1
27-10-’1914:30America 1DEV-Arcen 11 – 1
02-11-’1915:30SVEB 1America 14 – 2
10-11-’1914:30America 1Montagnards 10 – 3
14-11-’1919:30ZSV 2 (beker)America 1
24-11-’1914:30America 1Stormvogels’28 1
01-12-’1914:30VV Achates 1America 1
08-12-’1914:30BVV’27 1America 1
15-12-’1914:30America 1GFC’33 1
22-12-’19Beker/Inhaal
Winterstop
19-01-’20Beker/Inhaal
26-01-’2014:30Meterik 1America 1
02-02-’2014:30America 1SV United 1
09-02-’2014:30SV Oostrum 1America 1
16-02-’2014:30America 1EWC’46 1
Carnaval
01-03-’20Beker/Inhaal
08-03-’2014:30DEV-Arcen 1America 1
15-03-’2014:30Montagnards 1America 1
22-03-’2014:30America 1SVEB 1
29-03-’2014:30Stormvogels’28 1America 1
05-04-’2014:30America 1VV Achates 1
PasenBeker/Inhaal
19-04-’2014:30America 1Meterik 1
26-04-’2014:30Hegelsom 1America 1
03-05-’20Beker/Inhaal
10-05-’2014:30America 1Heijen 1
17-05-’2014:30GFC’33 1America 1
24-05-’2014:30America 1BVV’27 1
01-06-’20Nacompetitie…

Kijk voor het complete en meest actuele programma, standen en uitslagen op: www.voetbal.nl (inloggen vereist).

Shirtsponsors America 1

Staf
Mikel Heumassey (trainer/coach)
Daniel Pots (leider)
Jordi Holtackers(leider)
Boy van Heijster (verzorger)
Sven Holtackers (grensrechter)
Spelers (onder voorbehoud)
Willem Derks
Bjorn Cuppen
Wilbert Daniels
Joey Derix
Siem vd Homberg
Jelle Houben
Koen Houben
Bas Janssen
Nick Janssen
Jasper Kleuskens
Jens Kleuskens
Jim Peeters
Geert Philipsen
Rik Philipsen
Pim Poels
Davy Rasing
Bas Theeuwen
Roy Theeuwen
Ted Verbers
Sjoerd Wijnhoven
 Trainingsdagen/tijden Selectie
Dinsdag: 19:30 – 21:00
Vrijdag: 19:00 – 20:30
facebook1