Deze week hebben we 2 pupillen van de week: Stef en Lenn Looijenstein. Stef en Lenn zijn 10 jaar en wonen in Veulen. Ze spelen samen in JO10 van onze SJO.
Stef is een echte verdediger en Lenn speelt op het middenveld. Hij vindt het vooral leuk om samen met zijn vrienden te voetballen en Lenn vindt het leuk om lekker een balletje te trappen. Ze hebben dezelfde voetbaldroom en dat is, dat ze in Ajax 1 mogen spelen.
Want de favoriete club van de jongens is dan ook Ajax. De favoriete speler van Stef is opa en voor Lenn is dat papa. Hobby van de broers is naast voetbal ook Jong Nederland.
Stef en Lenn zijn heel benieuwd wat ze als speler van de week precies te wachten staat, maar ze hebben er veel zin in. Beiden zijn ook vol vertrouwen dat America 1 de overwinning pakt tegen Sambeek 1.
Stef denkt een 4-3 overwinning, en Lenn denkt een 2-1 overwinning.
Laten we hopen dat een van jullie gelijk krijgt, we wensen jullie heel veel plezier zondag!



